Makaronowe kompozycje – szybko, tanio i smacznie

  Pyszny, ale przede wszystkim szybki obiad to marzenie każdego, kto nie gustuje w długim staniu nad garnkami. Dlatego też dla tej grupy osób kolejna propozycja może okazać się doskonałą inspiracją.

  Głównie z tego względu, że daje ona podstawę do stworzenia wielu równie smacznych wersji.  O czym mowa, o ulubionym składniku wielu osób,   zarówno młodszego pokolenia, jak i starszych, czyli o makaronie.

Tak to doskonała baza do wyjątkowych potraw, które przygotować można w czasie gotowania makaronu. Jeszcze szybciej stworzymy dobre danie, jeśli w lodówce został makaron od wczorajszej pomidorowej.

Wystarczy podsmażyć na patelni odpowiednie składniki. To, co będzie dodatkiem do makaronu, zależy już od naszych upodobań.

Pomidory z bazylią, oliwki z oregano, czy bardziej wykwintna wersja z mięsem, warzywami, a do tego odrobina sera, jajko i ulubiony sos. Na koniec dokładamy makaron i jeszcze chwile podsmażamy.

Naprawdę to szybkie i proste propozycje na dobry obiad, czy ciepłą kolację.

Urszula
News Reporter
Cześć, możecie mówić na mnie Ula. Lubie blodżyć o moich ulubionych tematach. Jakich? Dowiesz się na moim blogu ;) Miłej lektury!