Modne suknie ślubne

Suknie ślubne od lat są szyte w podobnych fasonach. Mamy wąskie i dopasowane z góry do dołu, syrenkę poszerzaną od kolan w dół, zwiewną od pasa lub puszczoną luźno od biustu oraz wiecznie na topie princeskę. Niemniej zmieniają się względem materiału i dodatków zgodnie z panującymi trendami.

Nie inaczej będzie na wiosnę 2016 – zgadza się, już przedstawiono kolekcje ślubnych sukien na przyszły rok. Jakich więc kreacji możemy się spodziewać? Wiosenna panna młoda będzie nad wyraz romantyczna. To dobry zwiastun, bo niemal każda panna młoda znajdzie tu coś dla siebie.

Lekkie, zwiewne suknie ślubne będą robiły furorę. Proste, białe kompozycje do tego polne kwiaty i lekkie upięcie włosów. Inspirowane nimfami wodnymi chciałaby się napisać.

www.wislakosz.pl

Koronki i tiule są tu tylko nienarzucającymi się dodatkami. Biały materiał podstawowy jest na pierwszym planie. Oczywiście dla bardziej odważnych przygotowano pastelowe kreacje, a nawet nadruki – lekkie, rozmyte, wzory czerpane wprost z impresjonizmu.

Ślubne trendy wiosenne zdecydowanie stawiają na romantyczne klimaty!.

Urszula
News Reporter
Cześć, możecie mówić na mnie Ula. Lubie blodżyć o moich ulubionych tematach. Jakich? Dowiesz się na moim blogu ;) Miłej lektury!