Tekstylia na poduszki
www.kaunana.com https://www.e-bielizna.pl/

Poduszki dodają uroku każdemu pomieszczeniu, dlatego warto posiadać przynajmniej jedną. Wybór poduszek jest bardzo duży, jednak trzeba zdecydować się nad rodzajem poszewki. Istotną kwestią jest nie tylko wzornictwo, ale przede wszystkim rodzaj materiału. Jakie są najlepsze tkaniny? Jeśli zależy nam na mocnej oraz wytrzymałej tkaninie, to powinniśmy zwrócić uwagę na alicante. Wyglądem tkanina ta przypomina zamsz. Największą jej zaletą jest łatwość w utrzymaniu w czystości. Jeżeli pojawią się zabrudzenia, wystarczy przetrzeć tkaninę wilgotną szmatką.

www.unhuman-familia.pl

Bardzo popularną tkaniną jest satyna. Materiał ten jest niezwykle elegancki, stąd bardzo często stosowany jest jako element ozdobny. Satyna może występować w połączeniu z innymi materiałami, jak np. z wiskoza lub lycrą. Poduszki wykonane z ekoskóry charakteryzują się plamoodpornością. Ponadto przepuszczają powietrze. Coraz popularniejsze są również tkaniny z włosiem.

Przykładem może być chociażby plusz, który znacząco wpływa na odczucie przytulności.

Urszula
News Reporter
Cześć, możecie mówić na mnie Ula. Lubie blodżyć o moich ulubionych tematach. Jakich? Dowiesz się na moim blogu ;) Miłej lektury!