Ubranka do szkoły
bluza z kapturem modne kurtki przeciwdeszczowe

Starsze dzieci coraz bardziej zwracają uwagę na poszczególne części garderoby. Z tego powodu warto, aby rodzice konsultowali z dzieckiem zakup ubrań i dodatków. Jakie stroje będą najbardziej odpowiednie do szkoły? Koniecznie trzeba zakupić strój galowy, który będzie niezbędny na rozpoczęcie i zakończenie roku szkolnego. W przypadku chłopców będzie to biała koszulka. Do tego można dopasować ciemne spodnie, np. w kolorze brązu, czerni lub granatu. Przyda się także marynarka, którą chłopiec może założyć podczas chłodniejszych dni. Całość dopełnią odpowiednie buty.

Zadbajmy, aby były one eleganckie. Najlepiej sprawdzą się mokasyny lub buty skórzane. Dziewczynka może założyć elegancką sukienkę lub spódnicę. W tej drugiej opcji należy wybrać także białą bluzeczką. Obuwie może być lakierowane. Nie zapominajmy również o stroju na W-F. Do ćwiczeń najlepiej nadawać się będą spodnie dresowe oraz luźna koszulka. Na cieplejsze dni przydadzą się krótkie spodenki.

Dziewczynki mogą ćwiczyć w legginsach. Najlepiej, żeby ubrania sportowe wykonane były z bawełny. Najwygodniejszym rodzajem obuwia będą tenisówki. Strój codzienny musi być wygodny dla ucznia. Zarówno chłopcy, jak i dziewczynki mogą założyć spodnie dżinsowe. Do tego warto dobrać koszulę, sweterek lub bluzę. Dzieci bardzo lubią kolorowe stroje, dlatego zadbajmy o to, żeby ubrania były w różnych wersjach kolorystycznych. Możemy również wybrać ubrania z nadrukiem ulubionych bohaterów z filmów, seriali lub bajek dziecięcych.

Urszula
News Reporter
Cześć, możecie mówić na mnie Ula. Lubie blodżyć o moich ulubionych tematach. Jakich? Dowiesz się na moim blogu ;) Miłej lektury!