Wiosenny trend na kolory
przyczepy hakowe

Nie trzeba być wybitnym znawcą mody, nie trzeba też namiętnie śledzić wszystkich pokazów. Codzienne zerkanie do kolorowych magazynów modowych też nie jest konieczności, żeby wiedzieć co nosić wiosną. Wystarczy spojrzeć za okno – w końcu jest kolorowo.

Śnieg ustąpił, a jego miejscu wyrosła miękka, zielona trawa. I kwiaty. Mnóstwo kwiatów.

Chcesz być na topie? Mieć mieszkanie zgodne z wiosennymi trendami? Nie bój się kolorów, łącz je odważnie! Cytryna i jej wszystkie odcienie dominują wiosną. Sukienki kanarkowe, spódnice, szelki i koszulki – to wszystko jest wiosną na topie. Jeśli nie przemawia do Ciebie tak odważna stylizacji, zadbaj o akcenty.

Do czarnej sukienki tak samo będą pasowały żółte szpilki, jak do białego kombinezonu cytrynowa torebka. Żółty to tylko inspiracja. Masz do dyspozycji całą gamę kolorów.

Barwne poduszki ożywią mieszkanie, tak samo odważne odcienie dywanów jak i pastelowe firaneczki. Nawet kolorowe podkładki pod kubki ambition. Mieszaj śmiało kolory.

Zaszalej, to jest modne wiosną!.

Urszula
News Reporter
Cześć, możecie mówić na mnie Ula. Lubie blodżyć o moich ulubionych tematach. Jakich? Dowiesz się na moim blogu ;) Miłej lektury!