Stylizacje na imprezę w klubie – must have

Wyjście do klubu wraz ze znajomymi to doskonała okazja, żeby ubrać się nieco inaczej niż na co dzień. Trzeba wiedzieć, że na imprezach rządzą inne trendy niż w modzie do pracy czy do szkoły i można tutaj trochę zaszaleć. Zatem co jest imprezowym must have ? Przede wszystkim nie bój się zabawy modą i nie trzymaj się sztywno zasad dress codu.

Klub to miejsce, gdzie trzeba wyglądać elegancko, ale z lekką dozą luzu. Zatem dla Panów imprezowym must have są koszule w najróżniejsze desenie – paski, groszki czy kratka. Dzięki temu stylizacja będzie elegancka, ale niezbyt oficjalna.

Do tego jeansy lub spodnie chinosy i można iść na imprezę. W przypadku Pań świetnie sprawdzi się sukienka i buty na wysokim obcasie. Należy jednak uważać, aby stylizacja nie była zbyt wulgarna.

W chłodniejsze dni można z sobą zabrać marynarkę lub ramoneskę, która święci triumfy od kilku sezonów. Możesz być pewien, że dzięki takiemu ubiorowi przejdziesz selekcję w każdym klubie i nikt nie zarzuci Ci, że nie jesteś odpowiednio ubrany. Modne ubrania na wyjścia z przyjaciółmi znajdziesz na Natally Fashion

Urszula
News Reporter
Cześć, możecie mówić na mnie Ula. Lubie blodżyć o moich ulubionych tematach. Jakich? Dowiesz się na moim blogu ;) Miłej lektury!