Stylizacje na imprezę w klubie – must have
wynajem zamków dmuchanych

Wyjście do klubu wraz ze znajomymi to doskonała okazja, żeby ubrać się nieco inaczej niż na co dzień. Trzeba wiedzieć, że na imprezach rządzą inne trendy niż w modzie do pracy czy do szkoły i można tutaj trochę zaszaleć. Zatem co jest imprezowym must have ? Przede wszystkim nie bój się zabawy modą i nie trzymaj się sztywno zasad dress codu.

Klub to miejsce, gdzie trzeba wyglądać elegancko, ale z lekką dozą luzu. Zatem dla Panów imprezowym must have są koszule w najróżniejsze desenie – paski, groszki czy kratka. Dzięki temu stylizacja będzie elegancka, ale niezbyt oficjalna.

Do tego jeansy lub spodnie chinosy i można iść na imprezę. W przypadku Pań świetnie sprawdzi się sukienka i buty na wysokim obcasie. Należy jednak uważać, aby stylizacja nie była zbyt wulgarna.

W chłodniejsze dni można z sobą zabrać marynarkę lub ramoneskę, która święci triumfy od kilku sezonów. Możesz być pewien, że dzięki takiemu ubiorowi przejdziesz selekcję w każdym klubie i nikt nie zarzuci Ci, że nie jesteś odpowiednio ubrany. Modne ubrania na wyjścia z przyjaciółmi znajdziesz na Natally Fashion

Urszula
News Reporter
Cześć, możecie mówić na mnie Ula. Lubie blodżyć o moich ulubionych tematach. Jakich? Dowiesz się na moim blogu ;) Miłej lektury!