Jak wybrać koszulkę dla dziecka?
www.kotel.com.pl

Producenci odzieży oferują bardzo zróżnicowane ubranka dziecięce. Z tego powodu niekiedy trudno wybrać odpowiedni strój dla naszego dziecka. Koszulki są niemal obowiązkowym elementem garderoby, lecz nie każdy rodzic wie, jaka będzie właściwa dla malucha. W przypadku chłopca wybór koszulki uzależniony jest nie tylko od pory roku, ale także okoliczności. Zwykła, bawełniana koszulka może posłużyć do zabaw. Warto jednak posiadać bardziej formalną, elegancką koszulkę, która będzie nadawać się na ważniejsze uroczystości. Na upalne dni z pewnością przydatne będą bezrękawniki. W przypadku zabaw sportowych sprawdzą się specjalne koszulki takie, jakie zakładają znani sportowcy. Chłopcom na pewno spodobają się koszulki z nazwiskami ich ulubionych piłkarzy. Można je znaleźć w niemal każdym sklepie sportowym. Każdy chłopiec powinien posiadać również koszulkę typu polo.

Idealnie będzie się ona nadawać na spotkania rodzinne. Koszulki dla dziewczynki powinny być wykonane z delikatnego, luźnego materiału. Możemy wybierać spośród różnej długości rękawków, np. rękawów ¾, krótkich rękawów itp. Dziewczęce koszulki nie powinny podkreślać talii, jednak mogą posiadać różne ozdobniki. Bardzo wskazane są także kolorowe nadruki. Bardzo popularne są motywy kwiatów czy motyli. Dużym zainteresowaniem cieszą się koszulki z wizerunkami ulubionych postaci z bajek. Wybierajmy koszulki w różnej wersji kolorystycznej. Nie wszystkie ubrania muszą być w kolorze różowym. Pamiętajmy także o ciemniejszych kolorach, jak np.

czerń.

Urszula
News Reporter
Cześć, możecie mówić na mnie Ula. Lubie blodżyć o moich ulubionych tematach. Jakich? Dowiesz się na moim blogu ;) Miłej lektury!