Hipisowski luz
Kobiety uwielbiają erotyczne koszulki nocne, które dodają uroku ich nocnej garderobie. warehouse sklep

Moda na określone ubiory dość diametralnie zmieniała się na przestrzeni lat. W niektórych okresach była na tyle charakterystyczna, że po dziś dzień uznawana jest za symbol swojej epoki, a współcześni projektanci chętnie czerpią z niej pełnymi garściami, tworząc nowe kolekcje.

Do takich inspirujących stylów z pewnością można zaliczyć fascynującą modę lat siedemdziesiątych. Stroje z tych barwnych, hipisowskich czasów charakteryzowały się przede wszystkim ogromnym luzem.

Większość wkładanych ubrań była obszerna i powłóczysta. Szczególnie dotyczyło to długich do ziemi, szerokich spódnic.

Podobne cechy można było jednak przypisać spodniom, których nogawki rozszerzały się ku dołowi, często do niewyobrażalnej dziś szerokości. Właśnie z tego okresu pochodzą spodnie dzwony, które raz na jakiś czas powracają do łask i znowu pojawiają się na sklepowych półkach.

Moda lat siedemdziesiątych zwracała na siebie szczególną uwagę również przez to, że nastąpiła po bardzo eleganckich i stonowanych latach sześćdziesiątych. Po tej właśnie dekadzie schludnych ubiorów, trudno się dziwić, że frywolny styl hippie wzbudzał powszechne zainteresowanie.

Urszula
News Reporter
Cześć, możecie mówić na mnie Ula. Lubie blodżyć o moich ulubionych tematach. Jakich? Dowiesz się na moim blogu ;) Miłej lektury!