Na co zwrócić uwagę przy zakupie ręczników?
https://www.e-bielizna.pl/podkoszulki-damskie/

Ręczniki są niezbędne w każdym domu. Używamy ich po codziennej kąpieli czy podczas mycia rąk. Kupując ręczniki zwracajmy uwagę nie tylko na ich kolor, ale także funkcjonalność. Najważniejszym parametrem ręczników jest zdolność absorbowania wody. Jeśli jest to ręcznik codziennego użytku, to najlepiej wybrać taki, który jest miękki w dotyku.

Wiele dobrych jakościowo ręczników wykonanych jest z bawełny. Coraz częściej ma ona domieszkę jedwabiu. To właśnie takie połączenie sprawia, że ręcznik jest miękki. Bardzo istotna jest również gęstość splotu. Przyjmuje się, że im większa jest wartość tego parametru, tym lepszymi właściwościami będzie charakteryzował się ręcznik.

Nie bez znaczenia będzie również rozmiar. Ręcznik przeznaczony wyłącznie do wycierania rąk może być niewielkich rozmiarów. Jeżeli jednak chcemy użyć go do wycierania całego ciała, musimy wybrać odpowiednio większy ręcznik. W sklepach znajdziemy ręczniki w różnych przedziałach cenowych. Te najtańsze cechują się zazwyczaj gorszymi parametrami.

Urszula
News Reporter
Cześć, możecie mówić na mnie Ula. Lubie blodżyć o moich ulubionych tematach. Jakich? Dowiesz się na moim blogu ;) Miłej lektury!