Dekoracje – must have, jeśli urządzasz domówkę
http://elpueblo.com.pl/imprezy/index https://www.fajerwerki-obornicka.pl/pokazy-fajerwerkow/

Jeżeli planujesz urządzenie domówki w iście kapitalnym stylu, mamy dla Ciebie świetną podpowiedź. Ostatnim must have każdej imprezy są oryginalne dekoracje, które sprawią, że Twoi goście padną z wrażenia. W końcu pomieszczenie, w którym będzie odbywać się domówka powinno oddawać charakter zabawy. Jeśli martwisz się, że Twoje mieszkanie kompletnie nie przypomina scenerii odlotowej domówki, jest na to sposób. Zadbaj o odpowiednie dekoracje.

Jeśli organizujesz imprezę tematyczną, masz łatwiej. Przykład? Jeśli impreza odbywa się w stylu retro, możesz przymocować w różnych miejscach mieszkania stare winyle. Jeżeli jednak ma to być tradycyjna domówka, możesz wykorzystać lampki na choinki sprzedaż dekorując nimi okno bądź ścianę. Świetny klimat dyskotekowej sali stworzy także kolorowa, migająca żarówka. W sklepach z gadżetami na imprezy możesz zakupić konfetti, balony czy serpentyny, które również mogą odmienić pomieszczenie.

Jeśli masz większy budżet, możesz zakupić kolorowe girlandy czy balony napełnione helem.

Urszula
News Reporter
Cześć, możecie mówić na mnie Ula. Lubie blodżyć o moich ulubionych tematach. Jakich? Dowiesz się na moim blogu ;) Miłej lektury!