Cały świat na diecie
pizzeria biała podlaska izolat białka sojowego do odżywek

Czy to aktorki z Los Angeles, czy modelki z Paryża, polskie młode mamy czy angielskie kobiety sukcesu – kobiety bardzo często się odchudzają lub dbają o linie. Wszystkie te panie także, jak to panie, uwielbiają słodycze.

Bo każda z nas lubi od czasu do czasu osłodzić sobie dzień i zafundować pyszny deser, który umili spotkanie z przyjaciółką. Jak wiec ten deser połączyć z odchudzaniem? Otóż wcale nie trzeba z deseru rezygnować, ale spróbować czegoś co jest mniej kaloryczne niż czekolada lub tort.

Dobrym pomysłem na deser, który sprawdzi się w każdym zakątku globu jest mieszanka orzechów połączona z rodzynkami, jogurtem naturalnym i miodem. Można także dodać do tego wiórki kokosowe i odrobinkę gorzkiej czekolady.

https://jedzpij.pl/

Taki zestaw jest nie tylko smaczny i słodki, a wcale nie aż tak bardzo kaloryczny, ale też poprawia przemianę materii i pamięć, bo orzechy są dobrym stymulatorem naszego mózgu. Tak więc nie odmawiajmy sobie zupełnie słodyczy i nie rezygnujmy z diety zarazem.

Urszula
News Reporter
Cześć, możecie mówić na mnie Ula. Lubie blodżyć o moich ulubionych tematach. Jakich? Dowiesz się na moim blogu ;) Miłej lektury!