Idzie wiosna, ubieramy się na cebulkę!
https://www.telimena.pl/

Zima odejdzie w zapomnienie, a my nadal mamy ubierać się na cebulkę? Tak! Takie niecodzienne rozwiązanie zaproponował dom mody Prada. Warstwa na warstwie zdaje się być tematem przewodnim modnej wiosny. Taka propozycja z pewnością przypadnie do gustu osobom lubiącym łączenie praktycznego z ładnym – w końcu wiosną nie zmarzniemy! Półbuty w połączeniu z grubymi skarpetami – nie zmarzniesz w stopy i wyglądasz modnie.

Lekka sukienka w połączeniu z ciepłym sweterkiem – modnie i wygodnie. Top, koszulka i cienki płaszcz – ciepło i modnie. Cebulka zdecydowanie rządzi na wiosnę! A co z kolorami i wzorami oraz fasonami? Wszystko pozostaje w lekkiej stylistyce.

spodnie damskie

Dla kobiet proponuje się zwiewne, szerokie sukienki bez widocznego wcięcia w tali. Wszystko kolorowe, wzorzyste. Nadal w modzie pozostają nadruki – kształty, wzory, napisy i wizerunki znanych osób oraz miejsc.

Co dla mężczyzn? Szerokie spodnie – moda na rurki zdaje się minęła. Do tego ciepłe, kolorowe swetry z interesującymi nadrukami. Koszula w połączeniu ze swetrem albo płaszczem jest bardzo trendy! Cebulka to wiosenna propozycja dla kobiet i mężczyzn.

Urszula
News Reporter
Cześć, możecie mówić na mnie Ula. Lubie blodżyć o moich ulubionych tematach. Jakich? Dowiesz się na moim blogu ;) Miłej lektury!