Kolorowe sneakersy jako krzyk letniej mody
poza

Moda polega teraz głównie na tym, żeby się wyróżnić. Ciężko zrobić to, gdy chodzimy w typowych czarnych czy szarych butach, które spotykam na ulicy praktycznie co sekundę.

Dlatego teraz trendy stały się kolorowe sneakersy. Przede wszystkim są to buty utożsamiane z modelami sportowymi, dlatego są bardzo wygodne.

Lekkie, dość przewiewne, w których można bez problemów poruszać się przez dłuższy czas, nie odczuwając bólu stóp. Kolejną zaletą sneakersów jest ich uniwersalność – idealnie będzie do nich pasowała koszulka guess. 

Choć są to buty sportowe, to przy odrobinie taktu i wyczucia można z nich uczynić uzupełnienie eleganckiej stylizacji. Sneakersy sprawdzą się w połączeniu z koszulką na ramiączka czy też przy bardziej casualowej sukience/marynarce.

Kolorowe sneakersy to przede wszystkim sposób na wyróżnienie się. Jaskrawe, rzucające się w oczy kolory są teraz bardzo mocne i sneakersy wpisują się w ten trend.

Dzięki bogatemu wyborowi kolorów każdy znajdzie model i krój, który odpowiada jego upodobaniom i gustom.

Urszula
News Reporter
Cześć, możecie mówić na mnie Ula. Lubie blodżyć o moich ulubionych tematach. Jakich? Dowiesz się na moim blogu ;) Miłej lektury!