Włoskie desery
https://www.opakowaniaok.pl/21-kubki-i-kufle https://www.dagrasso.pl/andrespol/kontakt

Włochy to oczywiście nie tylko pizza i makaron, ale i przepyszne słodkości, na myśl o których cieknie nam ślinka. Włochy to przede wszystkim lody. Ktoś, kto choć raz spróbował włoskich lodów już nigdy nie będzie miał ochoty na inne. Są niezwykle smaczne, kremowe, delikatne.

Nie czuć w nich absolutnie żadnej chemii i dzięki temu są przepyszne. Dlatego, gdy jesteśmy w Rzymie lub w innym włoskim mieście powinniśmy swoje kroki od razu skierować do lodziarni. Na szczęście coraz więcej włoskich lodziarni powstaje także w Polsce, więc można się przekonać co do smaku tych lodowych rarytasów. Oczywiście Włochy nie tylko lodami stoją.

www.earshotmusic.biz

Można spróbować także innego, niezwykle smacznego deseru jakim jest panna cotta. To także wyjątkowy, bardzo smaczny deser o charakterystycznym kształcie kubka odwróconego do góry nogami. Jest delikatny z pysznym owocowym nadzieniem często polany także malinowym lub tego typu słodkim, owocowym sosem. Cieszy się we Włoszech oraz coraz większej ilości krajów olbrzymim powodzeniem

Pyszne desery włoskie i pizze włoską znajdziesz u nas na https://frontiera.pl/

Urszula
News Reporter
Cześć, możecie mówić na mnie Ula. Lubie blodżyć o moich ulubionych tematach. Jakich? Dowiesz się na moim blogu ;) Miłej lektury!