Sanatoria oferujące leczenie w zakresie cukrzycy
medident.pl Jadwiga Bernardczyk Meller

Cukrzyca to choroba cywilizacyjna, która dotyka coraz szerszą grupę społeczeństwa. Zmaga się z nią zarówno młodzież, jak i osoby starsze.

gps.city-traffic.com.pl

Jak załagodzić jej objawy? Może warto skorzystać z programów leczniczych, oferowanych przez uzdrowiska w Polsce. W leczeniu chorób cukrzycowych, zarówno typu 1 jak i typu 2, specjalizują się między innymi sanatoria znajdujące się Busku – Zdroju oraz Polanicy – Zdroju.

Stosują one naturalne surowce lecznicze w postaci solanki siarczkowej, borowiny leczniczej i solanki jodobromowej, wspomaganej przez zabiegi kinezyterapii, fizykoterapii, hydroterapii, mechanoterapii oraz innego rodzaju zabiegi i masaże. Inne sanatoria o profilu leczenia cukrzycy znajdują się w Ciechocinku, Kołobrzegu, Nałęczowie, Łebie, Krynicy – Zdroju, czy Dusznikach – Zdrój.

Oferują one wyspecjalizowane zabiegi dla cukrzyków takie jak okłady borowinowe, masaże: klasyczny, podwodny, wirowy, ultradźwięki, aerodyn, jonoforezę, prądy diadynamiczne oraz lampy bio-V. Jeśli zmagasz się z cukrzycą, pomyśl o skorzystaniu z szerokiej oferty zabiegów leczniczych, które z pewnością wpłyną pozytywnie na Twoje zdrowie.

Urszula
News Reporter
Cześć, możecie mówić na mnie Ula. Lubie blodżyć o moich ulubionych tematach. Jakich? Dowiesz się na moim blogu ;) Miłej lektury!