Jak wybrać dobre zasłony?
www.bg-consulting.pl

Zasłony stanowią jeden z elementów dekoracji okiennych. Rodzaj zasłony warto dobrać w zależności od wystroju danego pomieszczenia. Przykładowo, jeśli na ścianach znajdują się wzorzyste tapety, zdecydujmy się na jednobarwne zasłony.

Więcej możliwości istnieje, jeśli ściany pokryte są jednym kolorem. Wówczas zasłony mogą być wzorzyste. Istotny jest także wybór tkaniny, z jakiej uszyta jest zasłona.

W przypadku takich pomieszczeń, jak kuchnia czy łazienka, zasłony powinny być lekkie. Odpowiednie zasłony dobierzmy również do pokoju dziecięcego. W sklepach znajdziemy zasłony z motywami bajkowymi.

Można wybrać zasłonę z ulubionym bohaterem dziecięcych bajek. Kupując zasłony zwróćmy również uwagę na ich rozmiar. Jeżeli są zsunięte, to powinny zasłaniać całą powierzchnię okna.

W przypadku zasłon, które posiadają wzory istotne jest to, aby były one symetrycznie rozmieszczone. Uzupełnieniem zasłony będzie odpowiednio dobrany karnisz. Przy zakupie warto zwrócić uwagę na wykończenie karnisza, które może nam dodatkowo ozdobić mieszkanie.

Urszula
News Reporter
Cześć, możecie mówić na mnie Ula. Lubie blodżyć o moich ulubionych tematach. Jakich? Dowiesz się na moim blogu ;) Miłej lektury!