Wyjątkowe uzdrowiska w Rabce-Zdroju
proktolodzy poznań https://azylvip.pl

Rabka – Zdrój to miejscowość uzdrowiskowa położona w województwie małopolskim, w rejonie podgórskim i górskim, który odznacza się dużym zróżnicowaniem warunków bioklimatycznych, o typie umiarkowanym i silnie bodźcowym. Może ona poszczycić się wieloma sanatoriami, które ze względu na bogatą ofertę i położenie, chętnie przyciągają kuracjuszy. W Rabce – Zdroju funkcjonuje kilka obiektów uzdrowiskowych, które oferują swoim gościom leczenie chorób układu oddechowego, układu krążenia, niedokrwistości, chorób alergicznych, astmy, skazy wysiękowej, reumatyzmu, cukrzycy, chorób przemiany materii, miażdżycy i nerwicy.

Kuracjusze przebywający w Rabce – Zdroju mogą skorzystać z wód mineralnych, będących solankami z optymalną zawartością sodu, jodu i chlorku. Wody stosuje się w kuracjach kąpielowych, pitnych oraz wziewnych. A oprócz nich, goście sanatoriów mogą skorzystać z takich zabiegów jak na przykład bicze szkockie, elektrostymulacja mięśni, galwanizacja, hydromasaż, inhalacje, czy kąpiel kwasowęglowa.

www.stefanhula.com

Rabka – Zdrój to idealne miejsce wypoczynku, relaksu i powrotu do zdrowia dla każdego: rodzin z dziećmi, par oraz seniorów.

Urszula
News Reporter
Cześć, możecie mówić na mnie Ula. Lubie blodżyć o moich ulubionych tematach. Jakich? Dowiesz się na moim blogu ;) Miłej lektury!