Co będzie modne tego lata?

Moda jest nieubłagana i jej trendy zmieniają się z każdym sezonem. Ciężko przewidzieć, co będzie pożądane przez stylistów jutro, a już tym bardziej trudno domyśleć się, co nosić się będzie latem. Jest jednak kilka uniwersalnych ubrań, które nigdy nie powinny wyjść z mody.

Dla kobiet jest to przede wszystkim zwiewna sukienka. Zgrabna kobieta zawsze dobrze będzie wyglądać w sukience, szczególnie latem, kiedy dodatkowo może wyeksponować swoje nogi. Jednocześnie jest to bardzo przewiewne i luźne ubrane, co jest jego kolejnym atutem w upalnym okresie letnim.

Wśród mężczyzn popularna może okazać się jeansowa kurtka pepe jeans, która w ostatnich latach wróciła do łask. Doskonale nadaje się jako zwierzchnie nakrycie podczas chłodniejszych dni czy podczas nocy, kiedy temperatura spada o kilka stopni. Wśród letnich butów wybór jest niesamowicie bogaty.

Od sandałów, przez japonki, sneakersy i mokasyny. Wszystkie z nich odpowiednio zestawione z innymi ubraniami mogą być doskonałą stylizacją.

Urszula
News Reporter
Cześć, możecie mówić na mnie Ula. Lubie blodżyć o moich ulubionych tematach. Jakich? Dowiesz się na moim blogu ;) Miłej lektury!