Trend na pachnące buty!
https://www.telimena.pl/

Uwierzyłbyś, że buty po całym dniu intensywnego chodzenia mogą pachnieć? A uwierzyłbyś, że gumą balonową? Nie? To koniecznie musisz zaznajomić się z marką Melissa. To prawdziwy wiosenny hit! Zmęczone zimą stopy wkładasz do przepięknych, idealnie pasujących do stopy butów – baleriny, sandały, szpilki. Wiosną możesz na zmianę nosić każde z nich.

Nogi w butach odpoczywają, a Ty delektujesz się wiosennym zapachem gumy balonowej, takiej jaką znasz z czasów dzieciństwa. Brzmi wspaniale? Ale to prawda. Ten niesamowity pomysł pachnących butów przyjął się świetnie na rynku.

I jest wręcz idealny na wiosnę. Pomysł doceniły nie tylko kobiety, które buty zakupiły – do współpracy z tą zaskakującą marką dały się namówić największe domy mody. Pomysł jest na tyle dobry, że być może inne marki zaczną go powielać.

Wskazane jest nawet ograniczenie się tylko do sandałów – na wiosnę. Bo wiosną wszystko się budzi, jest kolorowe, pachnące. Dlaczego więc właśnie takie nie miałyby być idealne wiosenne buty – pachnące?.

Urszula
News Reporter
Cześć, możecie mówić na mnie Ula. Lubie blodżyć o moich ulubionych tematach. Jakich? Dowiesz się na moim blogu ;) Miłej lektury!